Świetne występy w Finale Pucharu Dolnego Śląska w Sobótce!

  • piątek, 01 grudzień 2017

W niedzielę 26 listopada bardzo duża grupa AS-ów wzięła udział w finałowym turnieju z cyklu Puchar Dolnego Śląska 2017. Klub AS Victoria Kiełczów reprezentowany był przez: Maję Bartnikiewicz, Lenę Sigurską i Laurę Andrzejewską w kat. U9, Wiktorię Bartnikiewicz, Krzysztofa Kołcio, Marcina Mireckiego i Tymoteusza Tutkę w kat. U11, Aleksandrę Pisara, Igę Sigurską, Justynę Buszewską, Filipa Kmitę i Juliusza Wysmyk w kat. U13 oraz Marcina Pisarę w kat. U15.


W kategorii U9 wszystkie nasze zawodniczki wygrały co najmniej jeden mecz, a Laura, po wygraniu 3 zaciętych pojedynków, zajęła III miejsce w turnieju finałowym, co dało jej IV miejsce w całym cyklu.

Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci w kat. U11 - Marcin zajął IV miejsce, a Tymek miejsce II, co przełożyło się na bardzo dobre miejsca w całym cyklu: Marcin - III, a Tymek - IV.

Rewelacyjnie spisały się dziewczyny w kat. U13 - w zasadzie walka o podium była wewnętrzną sprawą naszych zawodniczek. W finale spotkały się Iga z Justyną, z którego to pojedynku zwycięsko wyszła Iga, zajmując I miejsce w turnieju i II miejsce w całym cyklu. Na II miejscu była Justyna, a IV miejsce, po zwycięstwie z zawodniczką rozstawioną z numerem 1, zajęła Ola. Gdyby dziewczyny wzięły udział w większej ilości turniejów z tego cyklu, o komplet na podium podsumowującym Puchar Dolnego Śląska moglibyśmy być spokojni.

Warto również odnotować bardzo dobry występ Marcina w kat. U15, który zajął III miejsce.

Brawo AS-y.

Jesteśmy z Was dumni i chcemy więcej - Mistrzostwa Dolnego Śląska i Mistrzostwa Polski już wkrótce.

 

Kontakt

  • home Akademia Sportu Victoria
  • phone +48 602 449 159
  • mail kontakt@aswroclaw.pl
  • KRS : 0000475610
  • NIP : 895-202-49-40
  • Regon : 022268754
  • Nr rachunku bankowego : 54 2030 0045 1110 0000 0404 1220

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr