Twoje dziecko chce rozpocząć treningi badmintona pod okiem profesjonalistów? Chcesz zapisać swoją pociechę na zajęcia sportowe, które pomogą ukształtować mu jego charakter i rozwinąć jego ciało? 

Dobrze trafiłeś, nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą wzbudza zaufanie u rodziców, a dzieci z naszych treningów wychodzą zadowolone.

Badminton wielu osobom kojarzy się z jego rekreacyjną wersją uprawianą przez każdego na plaży lub przez trzepak, czyli kometką lub wolantem. Dzięki tym skojarzeniom Badminton zyskuje ogromną popularność, a dzięki walorom i korzyścią z jego trenowania powstają ciągle nowe sekcje w naszym stowarzyszeniu

Dzięki treningom badmintona dziecko uczy się systematyczności, odpowiedzialności, zaangażowania i koncentracji na wykonywanym zadaniu. Jednocześnie uczy się podejmować decyzję i szybko analizować sytuację w jakiej się znajduje. Korzyści jakie daje trening w rozwoju fizycznym ciała młodego człowieka to przede wszystkim: koordynacja wzrokowo-ruchowa, szybkość, siła, wytrzymałość oraz gibkość. 

Nasza kadra trenerska podchodzi bardzo kompleksowo do rozwoju dzieci i ich głównym założeniem jest nauczenie zasad zdrowego i aktywnego trybu życia bez bardzo niebezpiecznej presji na wynik sportowy. Przy prawidłowo prowadzonym zawodniku wyniki przychodzą z czasem, a radość z ich osiągnięcia jest jeszcze większa.

Obecnie prowadzimy zapisy do naszych  trzech grup treningowych:

I Grupa - zaawansowana (dzieci z 2 letnim stażem treningowym lub w wieku gimnazjalnym)

II Grupa - początkująca (dzieci do 12 roku życia, które chcą rozpocząć swoje treningi)

III Grupa - dzieci (dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej)

Zapraszamy do kontaktu oraz do uczestnictwa w pierwszych zajęciach, które są bezpłatne.

“Nie możesz stać się numerem jeden z dnia na dzień ani nawet w ciagu kilku lat… Będziesz przegrywać wiele biegów i musisz to zaakceptować, wyciągnąć z tego wnioski i wierzyć, że wygrasz następnym razem, biorąc pod uwagę, że masz szansę następnym razem znów przegrać... Cały czas musisz wierzyć, że następny raz wygrsz…aż do dnia, kiedy to się stanie.

Paula Radcliffe                                                                                                                                                                          

Kontakt

  • home Akademia Sportu Wrocław
  • phone +48 602 449 159
  • mail kontakt@aswroclaw.pl
  • KRS : 0000475610
  • NIP : 895-202-49-40
  • Regon : 022268754
  • Nr rachunku bankowego : 54 2030 0045 1110 0000 0404 1220

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr